Partneři

Velký dík patří našim partnerům, bez kterých by to nešlo.

 

GT / www.gtbicycles.cz

GT vyrábí kola pro jakoukoli disciplínu a jakýkoli sjízdný povrch na naší planetě. Ale tato kola staví pouze pro jeden typ jezdců: Pro takové, kteří nikdy nepodlehnou aktuálním módním výstřelkům. Kteří místo toho ocení historii značky, odolnost produktů a prověřené technologie.

 

Opportunity / www.opportunity.cz

Autorizovaný dealer osobních a užitkových automobilů značek Renault, Dacia, Nissan. Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak i při následném servisu vozů, si společnost Opportunity udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s.. Prestižní ocenění - Certifikát kvality servisních služeb, od roku 2004 držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

 

Město Brno / www.brno.cz

Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky. Z města Brna dostává tým dotace. V roce 2020 dostal tým dotaci ve výši 53 000 Kč na vrcholový sport, dále 20 000 Kč na celoroční činnost a soutěže a 16 000 Kč na tréninkové kempy pro mládež.

 

4 KLUCI OD KOL / www.4kluciodkol.cz

Brněnský cykloshop, který naleznete na ulici U Vlečky 5c. Vše kolem kol pro vás zařídí Tomáš Pavlíček a Mara Schauer. Na servise vám kolo vyladí mechanici Kuba Langer a Zdeněk Chmel.

 

Trainwell Brno 

Rehabilitační a tréninkové centrum pro sportovce sídlící v Brně v Tuřanech.

 

SRAM / www.bikecentrum.cz/category/ sram/

SRAM Corporation je soukromou společností vyrábějící cyklo komponenty, založenou v Chicago, Illinois, USA v roce 1987. Název SRAM vznikl složením prvních písmen jmen zakladatelů: Scott, Ray, a Sam (kde Ray je prostřední jméno generálního ředitele Stan Day). Společnost je známá produkcí cyklistických komponentů s vlastním vývojem, jako je například Grip Shift, Double Tap, pohonem 1x11 a 1x12 a nyní i jediným bezdrátovým řazením Sram Red eTap.

Společnost SRAM neustále roste vlastím úspěchem, ale i díky akvizicím ostatních firem a v průběhu historie se Sram stal jedním z největších výrobců cyklistických komponentů na světě. Zastupované značky jsou SRAM, Avid, RockShox, Truvativ, Quarq a Zipp. Sram své komponenty vyrábí převážně ve svých továrnách v Portugalsku, Taiwanu, Číně a v USA.

 

Sýkora sportswear / www.cyklodresy.cz

Firma s více jak 20letou tradicí zabývající se převážně výrobou cyklistického oblečení a cyklistických doplňků. Řadí se mezi přední české výrobce cyklistického oblečení. Sýkora sportswear s.r.o. spolupracuje s předními českými teamy, jako jsou SPARTA Praha, Remerx Cycling team, KONA cycling point, Czech Mix Team, GT bikeplac opportunity atd.

 

H-caffe s.r.o. / www.h-caffe.cz

H-caffe s.r.o. dodává italskou kávu Hausbrandt na český trh již od roku 2004. Klade důraz na perfektní servis a přípravu kávy ve všech provozovnách obchodních partnerů. Káva značky Hausbrandt je jedna z nejstarších káv, její historie začíná rokem 1892. V současnosti tuto značku vlastní společnost Martino Zanetti. Svojí kvalitou a tradicí patří mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení "káva roku 2003 a 2004" hodnocená kavárníky a cukráři Itálie. Káva Hausbrandt sází na tradice a kvalitu.

 

Osprey 

Americká firma Osprey se soustředí výhradně na výrobu batohů, což se odráží v kvalitě, designu, spoustě technických detailů a vylepšení (např. Custom Molding Systém – tepelně formovatelný bederní pás). V jejich sortimentu najdete nejen batohy na několikadenní treky do přírody, ale i dokonale propracovanou sérii pro aktivní cyklisty. Na své si přijdou i skalní příznivci lezení a potěší i malé cestovatele. Batohy Osprey získaly ve světě několik ocenění prestižních outdoorových magazínů: Backpacker Magazine, Outside Magazine.

 

Motorex / www.motorex-cycling.cz

Švýcarská firma Motorex nabízí špičková maziva a čistidla určená všem částem kol včetně odpružených vidlic. Mnohaleté zkušenosti a vysoký technologický standard se odráží ve výjimečné kvalitě výrobků Motorex. Švýcaři jsou známí svým kladným vztahem k přírodě a v Motorexu tomu není jinak. Proto snad ani nepřekvapí, že téměř všechny produkty určené pro cyklisty jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Maxxis / www.maxxis-tires.cz

Maxxis je v cyklistice znám především svými pokročilými technologiemi a produkcí špičkových plášťů pro DH, XCO a BMX. Velkou předností je široká paleta dezénů, rozměrů a směsí pro všechny terény. Kdo někdy na Maxxisech jezdil tak ví, že se na ně může spolehnout, ať už je kupuje pro první kolo svého dítěte, pro rodinné výlety, sportovní vyžití nebo závodní ambice.

 

Uvex / www.uvex-cycling.cz

Uvex je renomovaná značka, jejíž hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. To jsou hodnoty, které jsou následovány pokrokovými inovacemi. Ovoce takového přístupu je bezpočet nových technologií a produkce široké nabídky cyklistických helem a sportovních brýlí vyznačující se pohodlím a zajišťující maximální bezpečnost. Zkušenosti pramení nejen ze světa cyklistiky a z dalších sportů, oblasti bezpečnosti práce a volného času. Uvex je mezinárodně uznáván jako světová špička nejen ve výrobě helem a brýlí. Má za sebou více než 80letou historii.

 

Inkospor / www.inkospor.cz/

Inkospor® je německá značka sportovní výživy farmaceutické kvality. Jejich posláním je nabízet vysoce kvalitní produkty vyrobené na základě vědeckých poznatků a pomáhat sportovcům s výběrem těch nejvhodnějších produktů a jejich správným užíváním. 

 

MAVIC/ www.bikecentrum.cz/mavic/

Firma Mavic je na trhu již od roku 1889. A nabízí zapletená kola, tretry, oblečení či doplňky té nejvyšší kvality.

 

Fabric / www.bikecentrum.cz/fabric/

Cyklistická firma, která věří, že komfort je základním kamenem pro výkon jezdce a maximální prožitek z jízdy. 

 

Mohlis / www.mohlis.cz/

Fungují už od roku 1993 a vizí je profesionální péče o váš majetek. Cílem je spokojený zákazník. Potrpí si na kvalitě a spolehlivosti služeb. Neustále se snaží hledat nové a lepší způsoby, jak naplnit potřeby zákazníků. Poskytují komplexní služby v oblasti ostrahy objektů, úklidu objektů a údržby nemovitostí, výškových prací, zabezpečení domácností, firem a vymáhání pohledávek. Dále zajišťují kompletní dodávku inteligentního domu včetně montáže a servisu.

 

Standox / www.servind.cz/

Již od roku 1992 je společnost SERVIND výhradním distributorem vysoce kvalitních autoopravárenských laků Standox, které jsou v současnosti i největší obchodní komoditou firmy. Standox je jedním z předních evropských výrobců lakovacích systémů a celosvětově nabízí inovativní a ekologicky kompatibilní systémy.