Partneři

Velký dík patří našim partnerům, bez kterých by to nešlo.

 

GT / www.gtbicycles.cz

GT vyrábí kola pro jakoukoli disciplínu a jakýkoli sjízdný povrch na naší planetě. Ale tato kola staví pouze pro jeden typ jezdců: Pro takové, kteří nikdy nepodlehnou aktuálním módním výstřelkům. Kteří místo toho ocení historii značky, odolnost produktů a prověřené technologie.

 

Opportunity / www.opportunity.cz

Autorizovaný dealer osobních a užitkových automobilů značek Renault, Dacia, Nissan. Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak i při následném servisu vozů, si společnost Opportunity udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s.. Prestižní ocenění - Certifikát kvality servisních služeb, od roku 2004 držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

 

Trainwell Brno 

Rehabilitační a tréninkové centrum pro sportovce sídlící v Brně v Tuřanech.

 

Město Brno / www.brno.cz

Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky.

 

Shimano / www.paul-lange.cz

Dominatní světový výrobce v oboru cyklistiky a rybolovu. Tato japonská značka důsledně využívá moderních technologií a trendů při vývoji, výrobě i distribuci vlastních produktů na všech kontinentech této planety. Nabídka pokrývá požadavky zákazníků od základních kategorií až po luxusní výrobky pro nejnáročnější zákazníky.

 

Fi’zi:k / www.progresscycle.cz

Značka fi’zi:k, patřící pod křídla italského koncernu Selle Royal, se od roku 1996 věnuje výrobě sedel proslulých vynikající kvalitou, elegancí a osobitým stylem. Od samého začátku je idea značky zcela jasná – maximálním způsobem úročit zkušenosti z jízdy na kole a nabízet dokonalou kombinaci pohodlí a nízké hmotnosti. Ruční výroba v Itálii využívá velmi kvalitní materiály, které jsou převážně italské provenience. Každé jednotlivé sedlo je manuálně kompletováno.

 

Sýkora sportswear / www.cyklodresy.cz

Firma s více jak 20letou tradicí zabývající se převážně výrobou cyklistického oblečení a cyklistických doplňků. Řadí se mezi přední české výrobce cyklistického oblečení. Sýkora sportswear s.r.o. spolupracuje s předními českými teamy, jako jsou SPARTA Praha, Remerx Cycling team, KONA cycling point, Czech Mix Team, GT bikeplac opportunity atd.

 

H-caffe s.r.o. / www.h-caffe.cz

H-caffe s.r.o. dodává italskou kávu Hausbrandt na český trh již od roku 2004. Klade důraz na perfektní servis a přípravu kávy ve všech provozovnách obchodních partnerů. Káva značky Hausbrandt je jedna z nejstarších káv, její historie začíná rokem 1892. V současnosti tuto značku vlastní společnost Martino Zanetti. Svojí kvalitou a tradicí patří mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení "káva roku 2003 a 2004" hodnocená kavárníky a cukráři Itálie. Káva Hausbrandt sází na tradice a kvalitu.

 

Osprey / www.ospreybatohy.cz

Americká firma Osprey se soustředí výhradně na výrobu batohů, což se odráží v kvalitě, designu, spoustě technických detailů a vylepšení (např. Custom Molding Systém – tepelně formovatelný bederní pás). V jejich sortimentu najdete nejen batohy na několikadenní treky do přírody, ale i dokonale propracovanou sérii pro aktivní cyklisty. Na své si přijdou i skalní příznivci lezení a potěší i malé cestovatele. Batohy Osprey získaly ve světě několik ocenění prestižních outdoorových magazínů: Backpacker Magazine, Outside Magazine.

 

Motorex / www.motorex-cycling.cz

Švýcarská firma Motorex nabízí špičková maziva a čistidla určená všem částem kol včetně odpružených vidlic. Mnohaleté zkušenosti a vysoký technologický standard se odráží ve výjimečné kvalitě výrobků Motorex. Švýcaři jsou známí svým kladným vztahem k přírodě a v Motorexu tomu není jinak. Proto snad ani nepřekvapí, že téměř všechny produkty určené pro cyklisty jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Maxxis / www.maxxis-tires.cz

Maxxis je v cyklistice znám především svými pokročilými technologiemi a produkcí špičkových plášťů pro DH, XCO a BMX. Velkou předností je široká paleta dezénů, rozměrů a směsí pro všechny terény. Kdo někdy na Maxxisech jezdil tak ví, že se na ně může spolehnout, ať už je kupuje pro první kolo svého dítěte, pro rodinné výlety, sportovní vyžití nebo závodní ambice.

 

Uvex / www.uvex-cycling.cz

Uvex je renomovaná značka, jejíž hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. To jsou hodnoty, které jsou následovány pokrokovými inovacemi. Ovoce takového přístupu je bezpočet nových technologií a produkce široké nabídky cyklistických helem a sportovních brýlí vyznačující se pohodlím a zajišťující maximální bezpečnost. Zkušenosti pramení nejen ze světa cyklistiky a z dalších sportů, oblasti bezpečnosti práce a volného času. Uvex je mezinárodně uznáván jako světová špička nejen ve výrobě helem a brýlí. Má za sebou více než 80letou historii.

 

Xenofit / www.paul-lange.cz

Xenofit dceřinou společností Verla Pharm. Výrobou značky minerálů, vitamínů a sacharidů pod jménem Xenofit se zabývají již od roku 1988. Na výrobky značky Xenofit mohou spoléhat amatérští i profesionální sportovci.

 

Shimano Shoes a Pearl Izumi / www.paul-lange.cz

Firma Shimano není jen výrobcem komponentů na jízdní kola, ale svoji nabídku rozšiřuje i o výrobu kvalitní cyklistické obuvi. Obuv Shimano doplňuje Pearl Izumi.